Jeśli bliska jest Ci nasza idea promowania dobrego polskiego rękodzieła, jeśli chcesz wspierać działania grupy Poland/Handmade – to mamy dla Ciebie dwie propozycje: wymiany banerów i/lub sponsoringu:

1. Wesprzyj nas umieszczając na swojej stronie, blogu, profilu na Facebooku itp. jeden z poniższych banerów z linkiem do strony www.polandhandmade.pl. Wielkość banera możesz dostosować do swoich potrzeb, zmniejszając proporcjonalnie jego wymiary. Znak graficzny użyty w projektach chroniony jest prawem autorskim.

logopopieramstrona

Plik możesz pobrać z następujących adresów:
wersja internetowa (72 dpi; 241KB)
wersja do druku (300 dpi; 3,58MB)

popieram_pion

Plik możesz pobrać z adresu:
wersja internetowa (72 dpi; 68KB)

W zamian z przyjemnością umieścimy Twój baner na stronie Wspierają nas. Przygotuj go w wielkości 300 na 140 pikseli w rozdzielczości 72 dpi i prześlij na adres admin@polandhandmade.pl, w tytule wiadomości wpisując: “Wsparcie dla polskiego rękodzieła”. Podaj też link, do którego baner ma prowadzić.

Stronę, na której zamieszczamy banery, możesz zobaczyć tu>>.

2. Zostań sponsorem znaku polskie rękodzieło/polish handmade — znak dobrego rękodzieła.

Wszystkie nasze działania prowadzimy społecznie, poświęcając na to swój wolny czas i nie oczekując wynagrodzenia. W przyszłości planujemy jednak organizację akcji i wydarzeń, które mogą wymagać niewielkich nakładów finansowych (np. na wydruki, nagrody w konkursach itp.) lub rzeczowych. Przyda się także pomoc w organizacji i promocji. W takich momentach chcielibyśmy liczyć na naszych Sponsorów.

W zamian już teraz oddajemy do Twojej dyspozycji stronę reklamową Sponsorzy w ramach serwisu www.polandhandmade.pl, na której umieścimy przesłany przez Ciebie baner podlinkowany do twojej strony. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, przygotuj go w wielkości 300 na 140 pikseli w rozdzielczości 72 dpi i prześlij na adres admin@polandhandmade.pl, w tytule wiadomości wpisując:: “Sponsor polskiego rękodzieła”.

Dziękujemy za Twoje wsparcie dla polskiego rękodzieła!

W sprawach związanych z reklamą, sponsoringiem oraz wsparciem dla naszej idei prosimy o kontakt na admin@polandhandmade.pl