Jeśli bliska jest Ci nasza idea promowania dobrego polskiego rękodzieła, jeśli chcesz wspierać działania grupy Poland/Handmade – to mamy dla Ciebie dwie propozycje: wymiany banerów i/lub sponsoringu:

1. Wesprzyj nas umieszczając na swojej stronie, blogu,  itp. jeden z poniższych banerów z linkiem do strony www.polandhandmade.pl. Wielkość banera możesz dostosować do swoich potrzeb, zmniejszając proporcjonalnie jego wymiary. Znak graficzny użyty w projektach chroniony jest prawem autorskim.

W zamian z przyjemnością umieścimy Twój baner na stronie Wspierający. Przygotuj go w wielkości 300 x 140 pikseli w rozdzielczości 72 dpi i prześlij na adres admin@polandhandmade.pl, w tytule wiadomości wpisując:

Wsparcie dla polskiego rękodzieła

Podaj też link, do którego baner ma prowadzić.

Warunek

Logo Poland Handmade musi być umieszczone na stronie głównej twojej strony internetowej lub bloga. Umieszczanie naszego logo we wpisach na blogu czy w aktualnościach nie będą przez nas rozpatrywane.

2. Zostań sponsorem znaku polskie rękodzieło/polish handmade — znak dobrego rękodzieła.

Wszystkie nasze działania prowadzimy społecznie, poświęcając na to swój wolny czas i nie oczekując wynagrodzenia. W przyszłości planujemy jednak organizację akcji i wydarzeń, które mogą wymagać niewielkich nakładów finansowych (np. na wydruki, nagrody w konkursach itp.) lub rzeczowych. Przyda się także pomoc w organizacji i promocji. W takich momentach chcielibyśmy liczyć na naszych Sponsorów.

W zamian już teraz oddajemy do Twojej dyspozycji stronę reklamową Sponsorzy w ramach serwisu www.polandhandmade.pl, na której umieścimy przesłany przez Ciebie baner podlinkowany do twojej strony. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, przygotuj go w wielkości 300 x 140 pikseli w rozdzielczości 72 dpi i prześlij na adres admin@polandhandmade.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Sponsor polskiego rękodzieła”.

W sprawach związanych z reklamą, sponsoringiem oraz wsparciem dla naszej idei zapraszamy na stronę Kontakt

 

 

Plik możesz pobrać z następujących adresów:
wersja internetowa (72 dpi; 241KB)
wersja do druku (300 dpi; 3,58MB)

 

popieram_pion

 

Plik możesz pobrać z adresu:
wersja internetowa (72 dpi; 68KB)

Dziękujemy za Twoje wsparcie dla polskiego rękodzieła!