Już po raz trzeci grupa artystek ?Biżuteryjki dla WOŚP? przygotowała niezwykłą biżuterię na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do akcji dołączyli twórcy ze znanej Wam już inicjatywy Poland/Handmade.

Zgodnie z ideą projektu, wszystkie przedmioty oddane na licytację, miały być wspólną pracą nie jednej, lecz wielu osób. Dzięki temu szczęśliwy nabywca otrzyma nie tylko wylicytowany projekt, ale również morze pozytywnej energii płynącej z rąk i serc twórców w pełni zaangażowanych w tworzenie tych niecodziennych przedmiotów. W sumie w akcji dla WOŚP wzięło udział ponad 500 osób, w tym blisko 50 z Poland/Handmade.
Część prac przekazanych na WOŚPDo akcji włączyły się także polskie gwiazdy, które wystąpiły pro bono w sesji zdjęciowej promującej powstałe dzieła, a trzeba przyznać, że w tym roku przeszły one najśmielsze oczekiwania. Tęczowy gorset stworzony został przez 200 osób (!!!), okazałe kolie i naszyjniki angażowały nawet po 60 twórczyń, niesamowite torebki powstawały w bardzo ciekawych okolicznościach, a gdyby i tego było Wam mało, to obejrzyjcie jeszcze masę różnorodnych bransoletek charmsowych, w których każda zawieszka pochodzi z innego zakątka Polski!

Wszyscy artyści zaangażowali się w projekt pro bono i przekazali dla WOŚP aż 50 wspaniałych dzieł – wszystkie możecie oglądać i licytować tutaj: aukcje.wosp.org.pl
Powodzenia w aukcjach! 🙂

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz