PIERWSZA GWIAZDKA. Kiermasz świąteczny 6 – 15 grudnia

Nadchodzi czas, w którym wszędzie pachnie pomarańczami i piernikami, wszyscy są dla siebie milsi, a dzieci piszą listy do św. Mikołaja… Właśnie taka atmosfera będzie nam towarzyszyła w dniach od 6 do 15 grudnia w CRZ Krzywy Komin na ul. Dubois 33-35a we Wrocławiu podczas Kiermaszu świątecznego.

Będzie to doskonała okazja aby zaopatrzyć się w oryginalne i wyjątkowe prezenty, które zostały stworzone przez utalentowanych Twórców z ogromną pasją i sercem. Ponad 40 wystawców zaprezentuje swoje rękodzieło, więc z pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich. Ponadto w tych dniach, wspólnie z Krzywym Kominem zaproponujemy szereg różnorodnych warsztatów, na których całą rodziną będzie można kreatywnie i miło spędzić czas. Tworzenie filcowych ozdób na choinkę, czy kreatywne pakowanie prezentów, a nawet warsztaty niestandardowej kuchni wigilijnej to tylko część wrażeń, które będą czekały na odwiedzających.

Ważną częścią programu, będzie wystawa  konkursowych prac Twórców, których wyobraźnia nie zna granic, a stworzone przez nich prace odpowiadające na temat: „Recykling w mojej twórczości”  zostaną zlicytowane na cele charytatywne.

Wszyscy Twórcy rękodzieła, którzy są zainteresowani dołączeniem do grona wystawców, mogą jeszcze pobrać formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.styleanddecor.pl/ilove/index.php?dla-wystawcow,50

Niebawem pojawi się szczegółowy program, dlatego zapraszamy na stronę organizatora http://www.krzywykomin.pl/  oraz współorganizatora http://www.styleanddecor.pl/ilove/index.php

pierwsza gwiazdka kiermasz__3

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz